ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Про нас

Незалежний інформаційно-аналітичний ресурс Vlaskor.net створено у межах проекту «Школа Інтернет-журналістики» громадської організації «Свобода слова» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Видання є майданчиком для реалізації практичної частини Школи Інтернет-журналістики: його редакторами, журналістами, фото- та відеокореспондентами є слухачі школи.


Vlaskor.net подаватиме інформацію збалансовано та виважено з додержанням принципів прозорості. Використовуючи новітні методи подання інформації, ми дивитимемось на світ очима молодої людини, яка небайдужа до того, що відбувається у її регіоні та країні.


На порталі Vlaskor.Net Ви знайдете :
 • Новини – об’єктивні новини про події у Львові та Україні.
 • Аналітику – актуальні статті про соціум, економіку, політику, спорт та культуру.
 • Інтерв’ю – розмови із тими, кому є що сказати, із журналістами у тому числі.
 • Мультимедіа – аудіо, відео, фото.
 • Афіша – календар важливих та цікавих подій Львова, який самостійно зможуть доповнювати зареєстровані користувачі сайту.
 • Блоги – тематичні щоденники редакції та читачів Vlaskor.net. Зареєструйся, обери тему та створи свій блог.
 • Дайджест – найцікавіше про Львів з об’єктиву колег-журналістів інших ЗМІ.
 • Громадянська журналістика – ми пропонуватимемо вам найгостріші та найактуальніші теми, у межах яких ви зможете опублікувати свій текст, фото, відео, аудіо. Відтак Vlaskor.net завдяки вашій допомозі проводитиме журналістські розслідування на більшість тем.

Стань Vlaskorom – і Ти зможеш впливати!

Наші контакти: e-mail: info@vlaskor.net

Редакція Vlaskor.net

  • Сало Ірина

   вже 4 роки навчаюсь в ЛНУ ім. Івана Франка на факультеті журналістики. За цей час пройшла практику в декількох західноукраїнських газетах. Чому Інтернет - журналістика? - Одразу стає зрозуміло, хто тут найшвидший і найбільш об’єктивний. Недавно повернулась із США, зараз переживаю культурний шок. Хочу, щоб люди почали боротись за нормальне життя.
  • Юрій Опока

   Постійно прагну якісних змін на краще, як у власному житті, так і в державі загалом. Стараюсь рости над собою. Власне тому і прийшов у ШІЖ, думається, що Інтернет-журналістика найкращий початок для обміну думками і поглядами на світ, між цікавими людьми. Залишитись у проекті спонукало бажання до подальшого розвитку, перспектива поширення корисної ідеї ШІЖ, за умови реалізації цієї, і чудовий колектив організаторів та слухачів.
  • Людмила Тацюк

   Завжди захоплювалась фотографією, адже цікаво показувати людям у особливість предмету, яка видається вагомою саме тобі. Таким чином, фото і відео постає для мене певним медіумом між моїм світоглядом і оточуючими. Після приходу у ШІЖ зрозуміла, що можу навчитись робити це професійно. Тут знайшла схожих людей із схожими поглядами, з якими ділимось інформацією і навиками. Думаю, це саме той проект, де молода людина може себе зреалізувати в колі однодумців.

 

Випускники Школи інтернет журналістики (ШІЖ)

  • Іванна Батіг

   Мрію стати головним редактором друкованого періодичного видання, і мені це вдасться, тому що я наполеглива, цілеспрямована і в мене чудове почуття гумору. В школу Інтернет-журналістики прийшла тому, що журналістом бути круто, тому що журналісти роблять державу по-справжньому демократичною. Живу за принципом: «Завжди так не буде – буде ще гірше», тому радію кожному дню. Обожнюю фільми з гарними акторами і консервовану кукурудзу.
  • Кузьмак Галина

   Життєрадісна, романтична, харизматична, енергійна, доброзичлива, щира, закохана у рідний край,мрійниця...
   Захоплююся малюванням, читанням, написанням прози та поезії. Хочу щось залишити в цім світі, а для цього головне зліпити себе, стати особистістю. Головна порада з власного досвіду тим, хто цього прагне – не зрадити собі, не намагатися когось копіювати, зберігати стиль, притаманний лише вам, у спілкуванні з людьми та природою, бути вірним тим критеріям моральності, усвідомлення яких допомогли б відчути себе людиною.
   Школу Інтернет-журналістики обрала для того, аби детальніше дізнатися про роботу онлайн-журналіста. Залишилася у ШІІЖ з метою стати універсальним солдатом, щоб доносити до людей тільки правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість. Мене не полишає думка про досконале суспільство, а відтак і думка: чи можна від створення досконалих творів перейти до створення досконалого життя?
  • Кулик Ірина

   Сприймаю людей без масок, а майбутнє – як перспективу. До болю різна за характером, тому й не дивно, що коло друзів різношерсте. Прагну відкривати істину, навіть якщо й вона без позитиву. Манить публіцистика – своєю простотою і водночас гострим лезом. Участь у Школі Інтернет-журналістики – надійний шанс навчитись створювати якісний простір інформації. Саме тому я тут.
  • Христина Жидецька

   Студентка економічного факультету, 21 рік. Життєве кредо: «Нема так зле, щоб не вийшло на добре» і «Не загуби те, що є найцінніше». Люблю посиденьки з друзями, подорожі, непередбачувані сюрпризи (позитивні:)), і, мабуть, як і більшість студентів, довго поспати зранку. Хотіла б спробувати себе в Інтернет-журналістиці для того, щоб набути нові знання і вміння, які допоможуть зреалізувати себе як громадянина, а в майбутньому, можливо, і як економіста.
  • Софія Миклушка

   21 рік, студентка УАД. Люблю життя в усіх його проявах, веселі компанії, екстремальні ситуації. В Школу журналістики пішла, бо це змалечку було моєю мрією, нарешті вдалося реалізувати, а залишилася далі, бо це виявилося не менш захопливим, цікавим, ніж я очікувала...
  • Катерина Головчук

   Студентка економічного факультету Української академії друкарства. Чому Інтернет-журналістика??? Тому, що це можливість впливати на світ навколо та постійно освоювати щось нове. Про себе:обожнюю подорожувати, водити автомобіль, працювати на землі, люблю вогонь, захід сонця, рух вперед. Думаю що для щастя потрібно небагато: віра в Бога, здоров’я, любляча родина, наполегливість.
  • Софія Дзендзелюк

   Оптимістка в душі і це явище звідти нікому досі не вдалось викоренити. Захоплююсь читанням, книга та газета - давні друзі, які відповіли взаємністю. Тепер я редактор.... Хобі - кулінарія, рисунок і рукоділля. ШІЖ - чудова можливість поєднати любов до читання та мою пристрасть до львівських кав'ярень, а також стимул до кар'єрного зросту.
  • Поліна Карпінська

   Народилася у Львові, наразі вчуся в Університеті ім. І. Франка на філософському факультеті, спеціальність – політологія. Люблю подорожувати, музику, і літературу. Цікавлюся суспільними взаємовідносинами. Також, завжди мріяла поєднати свою майбутню професію з журналістикою, тому я у ШІЖ.
  • Оксана Клімчук

   Весела та життєрадісна студентка-політолог. Перефразовуючи Фелліні скажу, що в мене є дві великі любові: музика та література. Крім того, обожнюю подорожувати, відвідувати театр та різні арт-галереї. Але понад усе — це писати та ділитися враженнями з оточуючими, які можуть відкрити для себе щось нове та цікаве.
  • Юлія Мартиняк

   Чотири роки тому вступила до Франкового університету, обравши своїм фахом політологію. Трішки оптимістка та ідеалістка. Вірю в справедливість, чесність та вірю в людей. Школа Інтернет-журналістики допомогла подивитись на велику кількість речей під зовсім іншим кутом зору. Вірю, що все у наших руках, бо хто, як не ми?
  • Тетяна Матвіїв

   Студентка, що прагне самореалізуватись у житті. У цьому допомагає фото як процес, через який споглядаю світ у власному баченні. А також ШІЖ, яка спонукає залишатися в просторі актуальності суспільно-політичного життя. Сподіваюсь, практика в Інтернет-виданні Vlaskor.net насамперед принесе суспільну користь та задоволення!
  • Ірина Панчишин

   Студентка факультету журналістики. Люблю кольори і не люблю дощу. Маю дуже багато планів, але й до всього страшенно мало часу. Мрію про ще один день в тижні. Після розуміння, що таке Інтернет-журналістика, я дуже-дуже нею захопилась. Пройшовши так багато тренінгів зі Школи інтернет-журналістики, тепер знаю, що потрібно справжньому універсальному журналісту. Тепер я чіткіше бачу, як реалізувати одну із своїх мрій ;)
  • Ольга Прокопів

   Я відповідальна, наполеглива і комунікабельна. Навчаюся в УАД на четвертому курсі, спеціальність "Видавнича справа та редагування". Я завжди мріяла бути журналістом, тому надіюсь, що це навчання додасть мені не лише теоретичних знань, а в першу чергу - практичних. Дуже хочу спілкуватись із людьми, які досягнули висот у своїй спеціальності, перейняти від них досвід.
  • Роман Лящишин

   22 роки. Навчаюся на п’ятому курсі Української академії друкарства за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Пишу статті для студентського журналу «В5», цікавлюся психологією та фотомистецтвом. Слухач «Школи Інтернет-журналістики», в яку прийшов, аби здобути певного журналістського досвіду для подальшої роботи в ЗМІ. Маю намір залишитися в ШІЖ, аби набути практичних навиків щодо роботи саме в Інтернет-журналістиці, щоб бути одним із тих, хто зможе цей напрям активно розвивати…оскільки за інформаційними технологіями майбутнє...
  • Софія Парасюк

   Студентка 5-го курсу факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Захоплююсь театральним мистецтвом, танцями та вивченням іноземних мов. Люблю динаміку, зміни, ціную природність та щирість. Школа Інтернет- журналістики вирізнялась свіжістю ідеї, комплексним підходом до викладання та якістю його втілення. Це й стало причиною початку, а позитивний результат вдало поєднаної теорії та практики став переконливим приводом продовжувати навчання.
  • Ірина Скочинець

   Ось уже четвертий рік опановую професію редактора в Українській академії друкарства. Загалом, люблю по життю рухатись активно, саме тому займаюсь танцями та аеробікою. Також цікавлюсь суміжною для мого фаху спеціальністю - журналістикою, відтак, відвідую Школу Інтернет-журналістики. ШІЖ - можливість перевірити свою здатність до професії журналіста, а також дізнатись багато нового та корисного в контексті Інтернет-ресурсів.
  • Стек Левко

   Навчаюсь на третьому курсі факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, а також у Школі Інтернет-журналістики. Попри навчання постійно проходжу навчально-виробничу практику в засобах масової інформації. Стажувався як у друкованих ЗМІ, так і на телебаченні та радіо. Цікавлюсь журналістськими розслідуваннями.
  • Лідія Федчук

   Маю бакалавра з «Туризму», проте намагаюсь поєднати туристичну діяльність з туристичною журналістикою. В ідеалі хочу об’їздити весь світ і написати про це тонни тексту)) Зараз веду блог про подорожі. Цікавлюсь також культурою і соціумом. Дякуючи ШІЖ, відкриваю для себе багато нового в журналістиці.
  • Ірина Шидловська

   Вважаю, для того, щоб бути цікавою Людиною потрібно бути освіченою у всіх напрямках і сферах життя,чим я і займаюсь. Навчаючись на журналіста-редактора в УАД і ШІЖ на практиці, переконалась, що писати для людей, іншими словами "давати людям інформацію для роздумів"- цікавий процес, і результат це підтверджує.
   Вивчаючи журналістику я дізнаюсь про цікаві факти, про те, що потрібно і корисно людям,і чим я зможу поділитись з тими, кого зустрічаю на своєму життєвому шляху. А також я прагну змінити у цьому світі хоча б щось, допомогти стати іншим більш позитивними.
  • Ірина Яковлева

   Люблю працювати. Це стосується різних галузей діяльності. Головне - не гаяти дарма часу і працювати на результат. Труднощі сприймаю як виклик, тому завжди впевнено досягаю поставлених цілей. Vlaskor.net - не є виключенням, сподіваюсь, робота принесе очікувані плоди та відкриє ще більше можливостей для майбутнього.
  • Людмила Левченюк

   Випускниця Львівського університету імені Івана Франка. Школа Інтернет-журналістики – це новий формат неформальної журналістської освіти. Участь у Школі мене зацікавила з кількох причин. Інтернет-журналістика – новий різновид журналістики, який стрімко розвивається і за деякий час буде чи не найпопулярнішим. Школа дає можливість отримати не лише теоретичні, але й практичні навики роботи в сфері онлайнової журналістики. Вирішила залишитись тут, оскільки бачу людей, які мають бажання вчитися, щоб стати професіоналами своєї справи і, таким чином, долучитися до виведення української журналістики на якісно новий рівень.
 • .
  • Ольга Головка

   У своєму житті використовую принцип: «Немає перешкод, окрім тих, в які ти віриш сам. Немає обмежень, окрім тих, які ти вибрав сам. Немає неможливого для того, хто вибрав собі неможливе». А журналістика допомагає мені втілювати в життя нові ідеї та завжди тримати руку на пульсі часу. Інтернет-видання Vlaskor.net – місце не лише професійного зростання, але цікавий та творчий осередок для активних та амбітних!

 


Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.