Angelina Jolie після розлучення виглядає щасливою і впевненою

05.15.2019     /     Автор новини: Oksana

Angelina Jolie після розлучення виглядає щасливою і впевненою
© Instagram / Анджеліна Джолі
Ці вихідні Angelina Jolie провела з 15-річним сином Пакс в Лос-Анджелесі. Судячи з фотографій Angelina Jolie була в гарному настрої з широкою посмішкою на обличчі.

Під час обіду Джолі показала свою струнку фігуру в чорному ансамблі, що складається з чорного топа з мереживною обробкою і тонкими ремінцями, а також пари шкіряних штанів. Волосся були високо укладені, що дозволило відкрити велику колекцію татуювань на спині і руках Angelina Jolie. Простий, але стильний ансамбль поєднувався з чорною шаллю, шкіряною сумочкою і білими сандалями.

Після розлучення Angelina Jolie і Пітт живуть набагато краще, особливо після укладення угоди про опіку над шістьма дітьми.

«На подив багатьох з їхніх найближчих друзів, їх спілкування значно покращився, і вони обидва присвятили себе спільному вихованню дітей», - пояснив інсайдер.

"У їхніх дітей є розклад опікунства, і це має величезне значення для всієї сім'ї. Цей графік послабив будь-який тиск планування, з яким стикалися Бред і Анджеліна в минулому. Тепер діти проводять час з обома батьками та щасливі і процвітають".

Share It FIRST: