Angelina Jolie ревно поставилася до фотографій Бреда Пітта і Олени Данхем

05.20.2019     /     Автор новини: Oksana

Angelina Jolie ревно поставилася до фотографій Бреда Пітта і Олени Данхем
© Instagram / Анджеліна Джолі
Angelina Jolie і Бред Пітт були на слуху з початку їх відносин. Їхні стосунки на знімальному майданчику містера і місіс Сміт вже тоді дозволили глядачам почати чутки. У підсумку шлюб Дженніфер Еністон з Піттом розпався. Відносини Angelina Jolie і Бред Пітт були найбільш суперечливими і обговорюваними в Голлівуді.

Angelina Jolie і Бред Пітт вже розірвали свій шлюб. І тепер вони в повному праві будувати своє нове життя з іншими. Але поки чути тільки те, що Angelina Jolie і Бред Пітт не планують починати нові стосунки.

Проте, Angelina Jolie і Бред Пітт був недавно помічений з колишньої Оленою Данхем, коли вона публікувала свою фотографію Бред Пітт в день народження. І хоча вони просто близькі друзі, фанати почали міркувати про те, що Бред Пітт і Лена Данхем разом.

За словами джерела Angelina Jolie не може бачити інших жінок поруч з Бредом Піттом. Angelina Jolie знала, що вони просто друзі. І тим не менше Angelina Jolie не може не ревнувати.

Насправді Angelina Jolie не хоче знати, чим займаються її колишні, коли справа доходить до особистих відносин. І швидше за все слух про її ревнощів чергова брехня.

Share It FIRST: