Правда про те, чи серйозно Анджеліна Джолі зустрічається з мільярдером

03.11.2019     /     Автор новини: Oksana

Правда про те, чи серйозно Анджеліна Джолі зустрічається з мільярдером
© Instagram / Анджеліна Джолі
Незважаючи на чутки про те, що вона зустрічається з британським мільярдером, Анджеліна Джолі в даний час ні з ким не зустрічається, повідомило джерело, близьке до актриси HL EXCLUSIVELY.

Хоча недавно з'явилися повідомлення про те, що 42-річна Анджеліна Джолі зустрічається з неназваним британським мільярдером, близький до Анджеліни джерело повідомило HollywoodLife EXCLUSIVELY, що ці чутки повністю помилкові. «Анджеліна зараз не зустрічається ні з ким серйозно, і з цим у неї все в порядку», - сказав нам наш джерело. «Вона пережила самотню фазу після розставання з Бредом, але пережила це завдяки любові й увазі своїх дітей. Вона не готова зустрічатися або серйозно ставитися до кого-небудь, поки її розлучення з Бредом не буде завершеним. До тих пір вона буде продовжувати робити фокус на своїх дітях, і її роботі ».

Суть? Анджеліна не шукає наступного особливу людину в її житті, оскільки вона повністю віддана своїм дітям. «Вона не зустрічається ні з якими акторами, ні з мільярдерами з Європи, і вона точно більше не побачить Бреда», - сказав наш співрозмовник. «Поки це тільки вона і діти, і це прекрасно».

Говорячи про своїх дітей, Анджеліна зустрічалася зі своїми дітьми майже кожні вихідні протягом останніх декількох місяців. Фактично, Анджеліна була недавно помічена зі своєю дочкою Вів'єн Джолі-Пітт, 10 років, і сином Паксом Джолі-Пітт, 15 років, по магазинам на Мелроуз-авеню. 3 березня. Але в поїздках Анджеліни по магазинам з дітьми її колишній Бред Пітт, 55 років, турбується, що вона балує їх. «Бред боїться, що Анджеліна псує дітей», - сказав HL EXCLUSIVELY джерело, близьке до Бреда. «Він хоче, щоб Angie перестала купувати дітям те, що їм не потрібно. Він турбується про те, що діти ростуть зіпсованими, і він не хоче, щоб у них було відчуття права, як ніби все повинно бути передано їм ». Анджеліна і Бред повідомили про розрив в 2016 році і знаходяться в процесі розлучення.

Share It FIRST: