anitta

Anitta бразильська зірка шоубізу розкрила всю правду про свою зовнішність

06.7.2019     /     Автор новини: Sofia

Anitta бразильська зірка шоубізу розкрила всю правду про свою зовнішність
© Instagram / Anitta
У Anitta, поп-зірки, яка народилася в Ріо-де-Жанейро в 2013 році після випуску хіта - 38 мільйонів послідовників в Instagram.

Anitta, яка, піднялася до світової популярності, завжди, як відкрита книга. Але сьогодні, 26-річна співачка Anitta, яка робить свій власний макіяж для червоних доріжок і виступів, розсовує фіранку в своїй гламурній повсякденній рутині, як ніколи раніше.

Anitta, незалежно від обставин її переповненого графіка і незважаючи на постійну нестачу часу, ніколи не пропускає жодного кроку в своєму макіяжі.

Спочатку A nitta змішує кілька тональних основ на своїй шкірі, потім використовує покроковий контурний набір Smashbox, щоб висікти її вилиці і придумати ніс - сміється Anitta.

Anitta любить матовий вид, тому використовує кілька шарів матирующей порошку пудри. На очі, Аnitta завдає темно-коричневі і рожеві пелюстки тіні на повіки, а потім розсіює кінчиками пальців.

Після додавання подвійний стопки густих накладних вій, Anitta завдає глибокий рожевий колір матовою губною помадою. Це її повсякденний макіяж.

Для сцени, де глядачі її бачитимуть здалеку, Anitta використовує чорні котячі очі в своєму макіяжі.

Share It FIRST:  Anitta