anitta

Anitta виступила з прощальною піснею

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Anitta виступила з прощальною піснею
© Instagram / Anitta
У Бразилії відбувся похорон великого співака стилю босса-нова Жуана Жілберту. Шанувальники з усього світу вшановували великого співака на його похоронах в Ріо-де-Жанейро.

Невеликий струнний оркестр і хор виконали одну з найвідоміших пісень Жильберто Chega de Saudade, коли його тіло було виставлено біля входу в Муніципальний театр Ріо-де-Жанейро.

Раніше в понеділок вранці його дружина Марія ду Сеу стояла поруч з тілом, поки фанати проходили, щоб попрощатися. Колишня дружина Клаудія Фейсоль також була присутня. Величезні похоронні вінки були збудовані за труною Жильберто з плакатами, на яких було написано Майстру майстрів Жуана Жілберту і Вся любов до нашого генія, Жуан. Один шанувальник стояв на сходах театру, тримаючи в руках саморобну табличку з написом: Іди з Богом, Жуан Жілберту.

Жуана Жілберту, дворазовий володар Греммі, також був удостоєний честі в фіналі футбольного турніру Copa America, що проходив в Ріо-де-Жанейро.

Десятки тисяч шанувальників зупинилися на хвилинку для Гілберто, перш ніж гра почалася в неділю, і поп-зірка Anitta завершила свій виступ, закричавши: Світло майстру, Жуану Жілберту!

У спільній заяві Академія звукозапису і Латинська академія звукозапису заявили, що він був архітектором музики босса-нова і що його інноваційний стиль і майстерність в музичному мистецтві допомогли перетворити жанр в світове явище.

88-річний чоловік помер у своєму будинку в Ріо-де-Жанейро в суботу.

Share It FIRST:  Anitta

Top 10 (2018):ТОП