Aretha Franklin Детройтская легенда

06.5.2019     /     Автор новини: Sofia

Aretha Franklin Детройтская легенда
© Instagram / Aretha Franklin
Aretha Franklin народилася в 1942 році в сім'ї Барбари і Кларенса Франкліна. Aretha Franklin виховувалася на західній стороні Детройта. Вона здобула освіту в школі Детройта і початку співати в церкві Нью-Бет-Ел, де її батько був пастором.

Близькість Aretha Franklin до Motown і все більш популярним артистам, часто змушують людей прийняти її за члена сім'ї Motown. Зоряна слава Aretha Franklin, не мала аналогів в порівнянні з її музично схильними однолітками. Спочатку кар'єри, Aretha Franklin виконувала Євангелія, записавши свої перші треки в ранньому підлітковому віці.

У 18 років Aretha Franklin початку займатися сучасною музикою, підписавши контракт з Columbia Records. Після п'яти років роботи приєдналася до Atlantic Records, з якими вона записувала такі хіти, як Respect, Something Hell і багато іншого. І в кінці кінців вона підписала контракт з Arista Records.

У серпні 2018 року світ оплакував смерть суперзірки Aretha Franklin. У вересні парк Чене був перейменований в амфітеатр Aretha Franklin, а в березні був прийнятий законопроект про перейменування ділянки шосе М-10 Aretha Franklin.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП