Aretha Franklin посварила своїх синів

07.12.2019     /     Автор новини: Oksana

Aretha Franklin посварила своїх синів
© Instagram / Aretha Franklin
Син покійної співачки, до сих пір бореться за спадщину. Чоловік планує віддати на експертизу заповіту, які залишила Aretha Franklin. Він хоче упевнитися, що вони були написані нею.

Після виявлення цих заповітів, пристрасті між синами співачки посилилися. Почалися справжні війни між братами за спадок.

Нагадаємо, що в будинку померла в 2018 році співачки в Детройті виявили три заповіту, складених за життя.

Один із синів, звернувся за допомогою до фахівця по почерку. Він упевнений, що хто то підробив заповіт після смерті його матері. Чоловік хоче, що б суддя дав дозвіл на цю експертизу, тому як раніше суд не дозволяв цього робити.

Aretha Franklin перший заповіт писала в 2010 році, другий заповіт вона написала через два роки, ще через два вона написала третє. Два заповіту були знайдені в сейфі, одне було заховано в дивані.

Після того як юрист оголосив заповіту дітям співачки, між ними почалася ворожнеча.

Це відбувається тому що Келаф, один син співачки, хоче забрати спадок у свого брата Оуенса. Він звинуватив його в неправильному управлінні майном. Так само він хоче отримати все ювелірні прикраси співачки і стати одним єдиним спадкоємцем і володарем усієї спадщини співачки. Третій син співачки, Едвард Франклін, повністю підтримує Куклафа.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП