Ariana Grande стала новим обличчям модного бренду

05.12.2019     /     Автор новини: Sofia

Ariana Grande стала новим обличчям модного бренду
© Instagram / Ariana Grande
Вона, природно, уособлює дух жінки Givenchy з зухвалістю, щедрістю і блискавичним дотепністю, прихованим дотиком таємниці, - так Ariana Grande охарактеризував модний французький будинок Givenchy.

Французький модний будинок Givenchy в п'ятницю назвав поп-зірку Ariana Grande особою своєї осінньо-зимової кампанії, назвавши її сильною, незалежною жінкою освіжаючого характеру і стилю.

Сучасна муза і голос покоління, Ariana Grande стала однією з найвпливовіших сил в поп-культурі сьогодні, - йдеться в заяві Givenchy.

Оголошення з'явилося на наступний день після того, як модний бренд влаштував показ, розмістивши в соціальних мережах відеокліп з силуетом жінки, швидко ідентифікованої як Ariana Grande, завдяки її характерному високому подовженому кінського хвоста.

Я так пишаюся тим, що є новим обличчям Givenchy. Це будинок, яким я завжди захоплювалася. І тепер бути частиною цієї родини - така честь, - сказала Ariana Grande про свою першу кампанії за великий модний будинок.

Мені подобається цей одяг, а також впевненість і радість, яку вона приносить людям, які її носять. Мало того, що одяг вічна і красива, але я пишаюся тим, що працюю з брендом, який змушує людей відчувати себе прославленими.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП