Ariana Grande перенесла концерти у Флориді через алергію на помідори

05.30.2019     /     Автор новини: Oksana

Ariana Grande перенесла концерти у Флориді через алергію на помідори
© Instagram / Ariana Grande
Ariana Grande поділилася в Instagram, що вона вийшла з ладу через хворобу і переносить два концерти.

Тампа і Орландо, я прокинувся сьогодні неймовірно хворим, побіг до лікаря і отримав вказівку відкласти ці шоу сьогодні і завтра, - написав Ariana Grande. Я так опустошена- продовжила співачка.

Ariana Grande поділилася, що її хвороба дійсно пов'язана з алергією на помідори.

Оновлення: ми виявили ... .. що ... .. у мене була неприємна алергічна реакція на помідори і моє горло в значній мірі закрилося. Все ще здається, що я ковтаю кактус, але повільно роблю успіхи! Спасибі всім за любов і розуміння. Не можу дочекатися, щоб повернутися до виступу і надолужити згаяне в Тампі і Орландо в листопаді, - пише Ariana Grande.

Поп-зірка брала участь в світовому турне Sweetener, яке почалося 18 березня в Олбані, штат Нью-Йорк.

Я зроблю це для тебе, обіцяю », - написала вона. "Будь ласка, прости мене. Я люблю тебе, і я повернуся і буду краще, ніж будь-коли, - пише Ariana Grande своїм фанатам.

«Ми будемо повідомляти вам як можна швидше точні дати, але ми повернемося в листопаді, і ви зможете використовувати квитки, які ви вже купили. Велике спасибі за ваше розуміння », - додала вона в наступній історії в Instagram.

Проте, фанатам в Майамі нема про що турбуватися, так як Live Nation підтвердив в Твіттері, що паралельні шоу в Майамі відбудуться 31 травня та 1 червня.

З початку туру, яке відкриває кожне шоу виступами Normani і поп-дуету Social House, Ariana Grande зробила піт-стоп в Coachella в квітні, де вона виконала велику кількість своїх хітів, до яких приєдналися * NSYNC, а також Джастін Бібер.

Share It FIRST: