Ariana Grande згадує відносини з Пітом Девідсоном

07.11.2019     /     Автор новини: Oksana

Ariana Grande згадує відносини з Пітом Девідсоном
© Instagram / Ariana Grande
Минулий рік для артистки став дуже насиченим. Крім її злетів і падінь в кар'єрі, співачка почала романтичні відносини.

Після довгих відносин з Мак Міллер, який помер восени минулого року, у співачки почався роман з Пітом Девідсоном, з яким вона побралася. Піт Девідсон - успішний американський актор жанру stand-up, перший учасник культового телевізійного шоу Суботнім вечором в прямому ефірі, комік за професією і покликанням.

Пара розлучилася після п'яти місяців відносин. Ariana Grande згадує з теплотою про ці відносини. Артистка каже, що Піт Девідсон назавжди залишиться в її серці.

У червні 2018 року багато з нас були вражені, дізнавшись, що Ariana Grande була дуже щаслива в стосунках з Пітом. Шанувальники артистки були впевнені, що вона нарешті зустріла справжнє кохання. Але незабаром, співачка пішла від Піта.

Ariana Grande ніяк не коментувала свій відхід. Вона всі свої емоції вклала в музику і пісні. Співачка зізналася, що це розлучення вона дуже важко пережила. Ariana Grande сказала, що життя з Пітом Девідсоном була насиченою, і ці відносини дуже стрімко розвивалися. Хоч цей роман тривав лише п'ять місяців, це був щасливий період, веселий і безтурботний, я дуже любила цю людину, - повідала Ariana.

Після закінчення цих відносин, щоб легше перенести цей час, співачка зосередилася на кар'єрі.

Share It FIRST: