Ariana Grande оголосила війну фотографам на своїх концертах

03.28.2019     /     Автор новини: Sofia

Ariana Grande оголосила війну фотографам на своїх концертах
© Instagram / Ariana Grande
Американська музична зірка Ariana Grande викликала обурення фотографів і медіа-організацій своїм новим концертним турне. Як повідомляється, у відповідь на те, що «жадібні фотографи» скористалися нею в минулому, новий контракт вимагає, щоб фотографи передали повне право на свої фотографії.

Нова політика Grande щодо концертних фотографій стала результатом «експлуатації» людьми, які отримують вигоду від своїх концертних фотографій.

Нові умови обмежують фотографів тільки трьома першими піснями на концерті. У них також йдеться, що всі фотографії знімаються за принципом «робота за наймом», а це означає, що фотограф погоджується передати всі права компанії Grande.

Нарешті, якщо фотографи хочуть використовувати фотографії, які вони знімають, для будь-яких цілей, включаючи журналістику, вони повинні отримати письмовий дозвіл від Grande.

Як і слід було очікувати, фотографи незадоволені цим контрактом, і деякі досить великі організації в світі фотожурналістики публічно протестують проти цієї політики.

Share It FIRST: