avicii

Avicii продовжує підкорювати серця фанатів

07.11.2019     /     Автор новини: Oksana

Avicii продовжує підкорювати серця фанатів
© Instagram / Avicii
Шведський діджей Тім Берглінг, більш відомий як Avicii, помер в квітні 2018 року. Тоді представники виконавця говорили, що ніяких посмертних альбомів не буде. Однак з'ясувалося, що за життя, Avicii працював над створенням нових пісень. В результаті команда авторів і продюсерів створили і випустили альбом.

З моменту виходу альбому, серця фанатів покійного ді-джея підкорила посмертна пісня SOS. Тепер це найпопулярніша композиція з альбому. Вона стала лідером в щоденних хіт парадах. Ритмічна композиція була записана спільно з Aloe Blacc. Однак діджей Avicii не встиг підготувати трек до прем'єри. Спочатку, пісня була випущена навесні цього року, перед виходом повного альбому.

Avicii покінчив життя самогубством більше року тому. Пісні, які увійшли до нового альбому, створювалися ді-джеєм за пару місяців до смерті. Родичі зв'язалися з колишніми колегами Avicii для того, щоб посмертний альбом був випущений. Через рік після смерті музиканта його сім'я заснувала фонд допомоги людям з психічними розладами. Гроші, виручені від продажу альбому, будуть перераховані в цей фонд.

Share It FIRST:  Avicii