avicii

Передчасна смерть Авічі (Avicii) - який урок для фанатів?

03.8.2019     /     Автор новини: Dima

Передчасна смерть Авічі (Avicii) - який урок для фанатів?
© Instagram / Avicii
Якщо вам не виповнилося 35 років або ви не є шанувальником електронної танцювальної музики, ви, можливо, ніколи не чули про шведському музиканта, супер-діджея і музичному продюсерові Авічі (Avicii), хоча ви, ймовірно, чули його найпопулярнішу пісню "Wake Me Up.
Авічі (Avicii), чиє справжнє ім'я було Тім Берглінг, досяг майже абсолютних рівнів слави, успіху, багатства і обожнювання. на жаль, його успіх привів до величезних особистих занепокоєння, м депресії, важкого алкоголізму і, в кінцевому підсумку, до самогубства . Йому було всього 28 років, коли він помер від ран, нанесених самому собі через битого скла 20 квітня 2018 року.
Музикант, номінований на Греммі, мав великий фінансовий успіх, регулярно заробляючи десятки мільйонів доларів на рік і потрапляючи в багато списки найвищих заробітків Forbes, особливо під час свого піку з 2014 по 2016 рік. Його особняк в Голлівудських пагорбах був проданий за 17,5 мільйона доларів на початку цього року. Він підписав вигідні угоди про схвалення з Вольво і Ральфом Лорен.
Проте, Avicii ніколи не був мотивований грішми. Він сказав під час інтерв'ю в 2013 році: «Коли я почав заробляти гроші, я виявив, що мені це дійсно не потрібно». Замість цього він повернувся до благодійних цілей, сказавши: «Коли у вас є такий надлишок грошей, який вам не потрібен, найрозумніша, сама людяна і абсолютно очевидна річ - це дати нужденним людям».

Share It FIRST:  Avicii

Top 10 (2018):ТОП