Avril Lavigne складний шлях до успіху

05.19.2019     /     Автор новини: Oksana

Avril Lavigne складний шлях до успіху
© Instagram / Avril Lavigne
Avril Lavigne росла і виховувалася в строгій релігійній сім'ї. Avril Lavigne зіткнулася з безліччю стриманого страху, щоб продуктивно запустити нову парадигму поп-панку.

Мені справді не дозволялося нікуди йти чи робити що-небудь, - каже Avril Lavigne. Я виразно була хорошою дівчинкою з сильною мораллю, але мої батьки дивилися на мене як на гребаного яструба, - продовжила Avril Lavigne.

Незважаючи на суворе релігійне виховання Avril Lavigne домоглася успіху в ранньому віці. Avril Lavigne випустила альбоми «Складний» і «Sk8er Boi». Дебютний альбом Лавін 2002 року «Let Go» продавався 20 мільйонами копій по всьому світу.

Перші 10 років після відходу з будинку це було схоже на Ву! Я зійшла з розуму, - говорить Avril Lavigne. Не спи, Джек Деніелс і пиво. Я б сказала, що це тривало до третього альбому, коли я була заміжня -, продовжила Avril Lavigne. В цей час вона була в шлюбі з фронтменом Деріком Уїблі.

У 2014 році, під час другого шлюбу з Чедом Крегера Avril Lavigne захворіла хворобою Лайма.

Я була, о Боже, я зробила? Я не могла думати ні про що, крім як дихати і є, - каже Avril Lavigne про свою боротьбу з безладом, натхненні для її шостого альбому і його титульного першого синглу Head Above Water ».

На сьогоднішній день Avril Lavigne повернула собі свободу і планує осінній тур. І при цьому вона не втратила весь цей ранній страх. Але вона дійсно вірить в силу позитивного мислення. Я роблю весь список подяк, - каже Avril Lavigne. Я не можу зробити все це так, як раніше, але я дивлюся на те, як далеко я пройшов, і я просто дякую Богові.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП