Beyonce була відсутня на Met Gala щоб уникнути скандалу

05.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Beyonce була відсутня на Met Gala щоб уникнути скандалу
© Instagram / Бейонсе
Бейонсе відмовилася від участі в Met Gala через п'ять років після бійки на ліфті між Jay-Z і її сестрою Соланж Ноулз. Як говорить джерело Beyonce кинула зоряне захід, щоб «уникнути знаменитостей» і обсужать скандал 2014 року.

«Бейонсе відчуває, що вона там набагато вище всіх», - сказало джерело, додавши, що головна причина, по якій вона і Jay-Z пропустили вечірку, пов'язана з тим, що вона «не хотіла переживати» скандал з ліфтом.

Відео, яке було викладено в онлайн в 2014 році, показує Бейонсе, Соланж і Джей-З у ліфті після зустрічі в готелі Standard в Нью-Йорку з охоронцем. Соланж була спіймана, коли била свого зятя ногами по шляху в вестибюль.

«В результаті публічного оприлюднення відеоматеріалу про безпеку ліфта в понеділок, 5 травня, з'явилося багато спекуляцій про те, що спровокувало нещасний інцидент. Але найголовніше, що наша сім'я пройшла через це », - йдеться в заяві.

«Джей і Соланж кожен бере на себе свою частку відповідальності за те, що сталося. Вони обидва визнають свою роль в цьому особовій справі, яке розігрується на публіці. Вони обидва вибачилися один перед одним, і ми стали єдиною родиною ».

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП