Beyonce отримала смайлик від Меган Маркл

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Beyonce отримала смайлик від Меган Маркл
© Instagram / Бейонсе
Меган Маркл намагається не читати в соціальних мережах новини про себе і свою сім'ю. І тому вона пропустила момент, коли Beyonce і JAY-Z в цьому році на Brit Awards присвятили оду Меган Маркл.

У своєму відеозверненні Beyonce і JAY-ZБ благословили нас твором ілюстратора Тіма О'Брайена, на якому був зображений портрет герцогині Сассексской.

Друг і візажист Деніел Мартін розповів, що саме він і повідомив Меган про це. «Я послав їй фотографію - я думаю, що це був скріншот з Beyonce і JAY-Z перед портретом. Я думаю, що все, що я написав, було: Дівчина. Вона написала мені у відповідь, як смайлик великого очі.

Beyonce висловила свою вдячність до герцогині Сассексской під час Місяця Чорної Історії. Разом з фотоколажем Меган Beyonce похвалила її та її численні досягнення на її веб-сайті.

Досвід Меган як актриси кіно і телебачення дозволив їй використовувати свою платформу назавжди. Благодійна робота Меган в кольорових спільнотах почалася за роки до того, як вона стала герцогинею Сассексской, - написала Beyonce. Як глобальний посол World Vision, вона поїхала в Руанду, щоб побачити, як доступ до чистої, безпечної води впливає на дітей, проблема, яка близька і дорога для наших сердець ... На честь Місяця чорної історії ми схиляємося перед одним нашого Melanated Monas.

Share It FIRST: