Бейонсе і Jay-Z здивовані їх довгими відносинами

03.13.2019     /     Автор новини: Dima

Бейонсе і Jay-Z здивовані їх довгими відносинами
© Instagram / Бейонсе
Бейонсе та Jay-Z мають такі відносини, про які мріють більшість людей. У минулому вони мали свою частку випробувань. Тим не менш, спосіб, яким вони здатні подолати свої проблеми і рухатися далі з оновленим почуттям любові і відданості один одному, є дійсно надихаючим.

Хоча Бейонсе почала працювати в музичній індустрії в дуже ранньому віці, дитинство її чоловіка було дещо іншим. Він зізнався, що, коли він ледве був навіть підлітком, він вев життя наркобізнесом і насильством. Незважаючи на те, що обидві мали дуже різні виховання, в кінці кінців, це була музика, яка принесла динамічний дует разом. Сьогодні вони щасливо одружені з трьома прекрасними дітьми.

Коли Бейонсе виповнилося 18 років, вона та її популярна група дівчат, Destiny's Child, виступали на MTV Spring Break Festival в Канкуні в 2000 році. Після заходу вони сиділи поруч один з одним на літаку, і саме тоді вона зустрілася 30-річний репер. Хоча вона говорить, що між двома не було нічого романтичного, вона, очевидно, справила на Jay-Z.

У пісні 713 пісні Jay-Z розповідають про свою першу зустріч. «Ми грали в прохолодному басейні в Канкуні, VMA. Впевненість, що ви виділяєте, змушує дурнів залишатися на шляху, - продовжує пісня, - "Доля зробила мене сидіти" поруч з вами на літаку. І я відразу ж знав. ”Отже, здається ясним, що, наскільки це стосується Jay-Z, це була любов з першого погляду.

Share It FIRST: