Billie Eilish виявилася в незручному становищі через те що не знає хто така Хіларі Дафф

06.5.2019     /     Автор новини: Oksana

Billie Eilish виявилася в незручному становищі через те що не знає хто така Хіларі Дафф
© Instagram / Billie Eilish
Нещодавно Billie Eilish отримала подарунки під час інтерв'ю з Nardwuar. І один з аодарком поставив Billie Eilish абсолютно в незручне становище, оскільки предмети які Billie Eilish дарували ставилися до раннє відомим ікон поп-культури або моментам.

З першим подарунком Billie Eilish пощастило. Це була мініатюрна жовтий підводний човен з крихітними копіями Бітлз. Billie Eilish із захопленням прийняла цей подарунок, оскільки дуже сильно любить групу. Але ось другий, виявився сюрпризом.

Це виявився спальний мішок Хіларі Дафф. В результаті Billie Eilish розгубилася.

Отже, Хто така Хіларі Дафф? - відразу запитала Billie Eilish.

Глядачі звичайно ж були вражені, що Billie Eilish не знає про Хіларі. Але все просто забули про те, що на сьогоднішній день Billie Eilish всього лише 17 років. І крім того, що вона не знає про Хіларі, вона так само думала, що Spice Girls були вигаданої групою.

У мене не було кабельного телебачення, тому я не дивилася телепередачі на каналі, - розповідає Billie Eilish. У мене були DVD з речами, і я просто їх перечитав. Так що я ніколи не бачив SpongeBob шоу. Я не знав, що це було шоу; Я думав, що це був тільки фільм.

Share It FIRST: