ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Українське тріо сфальшивило в унісон

01.03.2013 09:44
Омріяні перемоги знову вислизнули з рук. І після болючого розчарування не сила ані підвестися, ані вдихнути повітря. Такі відчуття захопили серця і голови українських футбольних вболівальників, після синхронного провалу наших команд у Лізі Європи.

Повторні матчі однієї шістнадцятої розіграшу Ліги Європи, завершилися невтішно: «Металіст» – «Ньюкасл» 0:1 (0:0), «Дніпро» – «Базель» 1:1(0:2), «Бордо» – «Динамо» 1:0 (1:1). Наші вибули зі змагань. Спостерігаючи за іграми, було помітно, що Динамо, Дніпро, а особливо Металіст, за це міжсезоння підготувалися непогано. Це, звісно, не той рівень гри, який демонстрували команди до перерви, особливо дніпропетровський та харківський клуби, проте, усі були націлені на результат. Домінування на полі, значна кількість завданих ударів по воротах, та й моменти українці створювали. От тільки, забили три наші команди - два голи, за шість матчів…

В чому проблема такої реалізації? «Брак виконавчої майстерності» - сказав Олег Блохін в інтерв’ю телеканалу "Футбол". Коли ж його запитали, про недопрацювання з трансферами Блохін грубо відповів - «Припиніть задавати ці дурні питання. У нас те, що є - то є. Ми працюємо з тими виконавцями, які у нас є. При чому тут одне до іншого?» цитує тренера «Чемпіон». Мирон Маркевич розвів руками на свій «Металіст» і скупо сказав - «Це футбол». Тренер «Дніпра» Хуанде Рамос, звинуватив суддю в призначеному пенальті. В один голос повторювали «Не щастило!» Леоненко та Іщенко, в програмі «Профутбол».

Та, власне, тому і не щастило, що не було ігрової практики в офіційних матчах за минулий місяць. А саме в таких поєдинках і можна підтримувати форму на найвищому рівні. Такий уже формат нашого чемпіонату - поки у нас канікули, в інших саме розпал. Тому наші суперники - «Ньюкасл», «Базель» і «Бордо» були «на ходу», відтак й використали свої моменти. А нашим клубам потрібно дужче працювати на зборах у міжсезонні.

   Отож, залишається, сподіватись на вже єдиного представника України в Євро кубках донецького «Шахтаря», і на те, що в Німеччині гірникам як мінімум, щаститиме.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.