ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Медіа як спосіб нейролінгвістичного програмування споживача

01.03.2013 21:11
Реклама працює ефективно, якщо людина некритична і пасивна. І саме такі риси характерні для 90% цільової авдиторії піарників. Про це на курсі "Сучасна масова культура" у Школі журналістики УКУ розповідав кандидат наук із соціальних комунікацій Ігор Балинський. І от мучить думка: чому люди постмодерного часу, що не довіряють навіть один одному, так легко ведуться на промо з медіа? Ми, студенти-журналісти, багато дискутували на цю тему. Є думка, що все це - наслідок розвитку медіа. Інформаційний потік просто нестримний - люди у ньому захлинаються. Одна людина просто фізично не в змозі засвоїти всієї інформації, яку виробляє суспільство загалом. Тому легше змиритись та інертно похитуватись на хвилях інформаційного океану, ніж у всьому цьому масиві розбиратися. 

Все це звучить правдиво. Але мені згадався ще один момент, пов’язаний банально із нашими природніми схильностями .

Колись трапилося мені випадково побувати на психологічному тренінгу з нейролінгвістичного програмування. Нас вчили, як цьому чинити опір. Там я почула якісь загальні ази, слова і відомі постулати. Що людина сприймає інформацію через звук, зображення і дотик. Якийсь із каналів сприйняття є найбільше розвинений. І ми ділимося відповідно на аудіалів, візуалів і кінестетиків - залежно від способу, за допомогою якого в основному споживаємо інформацію.  

Один зі способів нейролінгвістичного програмування, як нам тоді на тренінгу пояснювали, - це введення людини в транс і навіювання їй певних думок чи ідей. Як це робиться? Та як два пальці об асфальт. Потрібно визначити, як саме людина сприймає інформацію. Якщо людина, наприклад, аудіал і сприймаєш інформацію через звук, говорити треба про образи, акцентувати на картинках реальності. Описувати ці образи швидко і багатьма словами.  Бажано торкатися співрозмовника. Відбудеться перенавантаження недорозвинутих каналів сприйняття інформації і все -  готово. Жертва у трансі. 

У цьому стані більшість з нас перебували. Це коли ти на стільки самозаглиблений, що погляд стає відсутнім і ти перестаєш помічати зовнішній світ. Це своєрідна форма самозахисту  - мозок абстрагується і відгороджує себе від всього, що на нього струмує потоком з надзвичайною силою. Тоді включається підсвідомість і людиною можна маніпулювати.  Цим користуються шахраї на вулицях, що можуть підійти на вулиці, заговорити, а потім ви очуняєтеся з порожнім гаманцем і без прикрас. Та ще й виявиться, що ви усе добровільно віддали.

Так от, до чого тут медіа. Мені здається, що насправді цих 90% людей не тупі та примітивні аж на стільки, що не відрізняють біле від чорного. Просто відповідно до фізіології і психіки, ми є візуалами, аудіалами чи кінестетиками. А медіа виливають на нас такий потік інформації по всіх можливих каналах, що тут не лише у транс ввійдеш - овочем станеш. Аби вберегти здатність до критичного мислення, визначіться, які у вас канали сприйняття інформації домінують. І спробуйте інші захистити від "передозу". Я от візуал. Тому споживаю інформацію через інтернет. Бережу вуха від радіо й телебачення, бо нав’язливі рекламні мотивчики потім довго звучать у пам’яті і провокують до невмотивованих покупок. 

Є ще інший варіант - розвивати всі канали сприйняття інформації. Тоді ти, напевно,  стаєш як супергерой - нічим тебе не пробити. Але як ці тренування проводити, я ще не придумала.  

Наостанок мені чомусь згадалося послання Жадана до читачів наприкінці котрогось з розділів у збірці віршів "Прощання слов’янки". Мовляв, бережіть себе і уникайте реклами. Навіть соціальної. 

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.