ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Ще раз про свято восьмого березня або день толерантності чоловіків

09.03.2013 02:18
Восьме березня – це завжди проблема для чоловіків. З кожним роком ця проблема стає більшою. Ще якихось 10-15 років тому квіти чи шоколад були найкращим подарунком у цей день, а сьогодні – телефони, парфуми, панчохи чи, спіднє… треба догодити, треба вгадати не лише що обрати, а і колір, модель, запах, розмір. Зі збільшенням ринкового вибору збільшився і головний біль для чоловіків.

Та не це найбільша проблема! Віднедавна з’явилась нова тенденція через яку чоловіки почуваються іще більш ніяково ніж при виборі жіночої білизни. Деяке жіноцтво, від тепер, може образитись  за те, що їх вітають із восьмим березня. Так-так, саме вітають! Причина цього не завжди у їхніх феміністичних поглядах, аж ніяк. Проблема в політичних поглядах.

Дехто з панянок вважає, що це свято (чи «свято») є пережитком комунізму, тому подібні вітання ображають їхні політичні чи то пак патріотичні почуття. Особисто я їх у цьому, до певної міри, підтримую, адже це і справді так, але як в такій ситуації бути бідним мужчинам?! З одного боку – це спрощує нам життя, бо не треба заморочуватися над подарунком, а з іншого – звідки нам знати хто образиться за привітання, а хто ж навпаки, за їх відсутність? Можливо варто запровадити бейджі чи значки з надписами типу: «я визнаю восьме березня», «восьме березня ображає мої патріотичні почуття» чи щось в тому роді. А може варто провести всенародний референдум?)))

У будь якому разі – ту частину жіноцтва, яка любить це свято – Вітаю!А тих, хто його не визнає – Вітаю із початком весни! Бажаю усім Вам тепла, радості та успіху! А чоловікам – витримки!

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.