Бред Пітт нарешті повернувся до своїх дітей

04.30.2019     /     Автор новини: Sofia

Бред Пітт нарешті повернувся до своїх дітей
© Instagram / Бред Пітт
Цього літа Бред Пітт знімається в новому фільмі Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голлівуді», але все, що йому потрібно зробити, - це кілька прес-релізів для просування фільму. Крім того, він говорить "ні" роботі і уникає зйомок цього літа, щоб він міг проводити час зі своїми дітьми.

Плани Бреда Пітта на зйомки сиквела World War Z були відкладені, тому він звільняється і відмовляється від усіх пропозицій працювати.

На цей раз Бреду Пітту довелося заблокувати продовження World War Z, і тепер, коли він відмовився, він вирішив не влаштовуватися на будь-яку іншу роботу і просто бути поруч зі своїми дітьми на літо, - заявляє інсайдер.

Джерело пояснило, що Бред Пітт хоче використовувати цю можливість, щоб відновити свої розірвані стосунки з двома старшими синами - Меддоксом і Паксом, і він сподівається встановити зв'язок з хлопчиками через їх нової любові до мотоциклів і спорту.

Тепер, коли Бред Пітт офіційно не одружений, у нього немає ніяких робочих обов'язків цього літа, головним пріоритетом Пітта є його стосунки з дітьми.

Share It FIRST: