Бред Пітт вибачився за свої висловлювання про Дженніфер Еністон

05.3.2019     /     Автор новини: Sofia

Бред Пітт вибачився за свої висловлювання про Дженніфер Еністон
© Instagram / Бред Пітт
Бред Пітт скористався можливістю, щоб уточнити коментарі, які він зробив про своє життя з Дженніфер Еністон. Це сталося після того, як Бред Пітт припустив, що їхні стосунки були нудними.

Бред Пітт висловив жаль після того, як заявив, що «не жив цікавим життям», коли одружився з Дженніфер Еністон.

Раніше Бред Пітт припустив, що його відносини з Дженніфер були «нудними». І, як здалося, це мало на увазі, що життя стало більш захоплююче, коли він зустрів Анджеліну Джолі. Бред зробив ці вибухові заяви в інтерв'ю в 2011 році.

Твердження зірки Бреда Пітта викликали негативну реакцію з боку прихильників колишньої пари, які інтерпретували його слова як образу його колишньої дружини Дженніфер Еністон.

На щастя, Бред Пітт скористався можливістю, щоб роз'яснити справжнє значення своїх слів, намагаючись уникнути будь-яких непорозумінь.

У своїй заяві Бред Пітт пояснив: Мене засмучує, що це так витлумачено. Дженніфер Еністон - неймовірно любляча і весела жінка, яка залишається моєю подругою. Це важливі відносини, які я дуже ціную. Суть, яку я намагався підкреслити, полягає не в тому, що Дженніфер Еністон була нудною, а в тому, що я ставав похмурим для себе, і в цьому я несу відповідальність.

Share It FIRST: