Відверті листи між Brad Pitt і Дженніфер Еністон

05.13.2019     /     Автор новини: Oksana

Відверті листи між Brad Pitt і Дженніфер Еністон
© Instagram / Бред Пітт
Раніше було багато чуток з приводу того, що Дженніфер Еністон і Бред Пітт відновили свої відносини. І цей слух не відповідає дійсності.

Так само була інформація, що Дженніфер і Бред примирилися після святкування 50 - річчя Дженніфер кілька місяців тому і що вони почали обмінюватися повідомленнями в цю ніч, які спочатку були дружніми, але досить швидко перейшли до романтичних відносин.

За повідомленнями, вона була дуже здивована шлюбом Бреда, який писав про минуле, що пішло не так в їхньому шлюбі, і, що не менш важливо, він сказав, що ніколи не переставав любити її. Крім того, він сказав, що тепер він інша людина і що він доведе їй, що він нова людина, якщо вона прийме його назад.

Крім того, він вибачився за те, що заподіював їй біль і принижував її в минулому. Коли справа доходить до Дженніфер, вона була дуже зворушена його словами, і він швидко підкорив її. Цей інсайдер стверджував, що вони планують поїздку до Франції разом і що Бред хоче представити її своїм дітям.

Однак представники як Еністон, так і Пітт сказали, що ці двоє не почали знову бачити один одного. Крім того, обидва вони особисто сказали, що в цих заявах немає жодного відсотка правди.

Share It FIRST: