Brad Pitt і Марго Роббі планують стати новим екранним дуетом

05.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Brad Pitt і Марго Роббі планують стати новим екранним дуетом
© Instagram / Бред Пітт
Останнім часом з'явилася інформація про те, що Brad Pitt і Марго Роббі можуть стати наступними Райаном Гослінгом і Еммою Стоун. Це можливо тільки при об'єднанні в зйомках у великій кількості фільмів.

За даними джерела Brad Pitt і Марго Роббі розвинули професійні почуття один до одного і планують стати новим екранним дуетом.

Всі знають, що Brad Pitt любитель красивого партнерки. Все це абсолютно невинно, але давайте просто скажемо, що продюсери і піарники НЕ будуть відштовхувати їх один від одного під час прес-туру, - пише інсайдер.

За припущеннями інсайдера Роббі «висував проекти Brad Pitt, над якими вони повинні співпрацювати в майбутньому, і здається, що Brad Pitt може прийняти її пропозицію. Марго може уявити собі, як стати наступною Еммою Стоун і Райан Гослінг. Різниця у віці не має значення, тому що вона говорить, що вони просто «отримують один одного». Вона так любила зніматися з ним, а тепер повернулася з Brad Pitt для промо-туру ... Вона не хоче, щоб він закінчився, -продолжает джерело.

Відомо, що Гослінг і Стоун зіграли любовні інтереси у всіх трьох своїх фільмах разом: «La La Land», «Gangster Squad» і «Crazy, Stupid, Love».

Персонажі Brad Pitt і Роббі не беруть участі в романтичних фільмах «Одного разу в Голлівуді». За фактом Марго Роббі сказала що вона не ділиться багатьма сценами з Піттом і не проводить багато часу з ним на знімальному майданчику.

За словами офіційного представника Brad Pitt інформація в черговий раз сфабрикована. Brad Pitt і Роббі не дружать і не планують співпрацювати знову найближчим часом. І у Brad Pitt і Роббі є ряд проектів, але жоден з них не включає один одного.

Share It FIRST: