Бред Пітт і Дженніфер Еністон помирилися

03.20.2019     /     Автор новини: Sofia

Бред Пітт і Дженніфер Еністон помирилися
© Instagram / Бред Пітт
Після новин про їх примирення з'явилася інформація, що Бред Пітт і Дженніфер Еністон знову працюють разом. Раніше на цьому тижні стало відомо, що вони зустрічалися в студії Sony Pictures в Лос-Анджелесі. Там вони обговорювали їх возз'єднання на великому екрані. Але це виявилося не правдою.

Всі проекти створені для Пітта і Еністон, були відкладені через їх розлучення. Хоча ці двоє знову розмовляють після розриву Пітта з Анджеліною Джолі. Представники Пітта і Еністон спростували заяви про те, що вони співпрацюють в майбутньому проекті.

У повідомленні, що з'явилося раніше на цьому тижні джерело бачив Пітта і Еністон разом в студії Sony Pictures. Вони провели разом три години.

Пітт і Еністон планують спільно створити проект. Вони хочуть випустити фільм в якості виконавчих продюсерів. Якщо так, то це буде абсолютною сенсацією.

Але коли ми звернулися до представників Пітта і Еністон, то обидва підтвердили, що звіт був сфабрикований. Представник Еністон також заперечував, що зустріч відбулася між ними в Лос-Анджелесі.

Share It FIRST: