Остаточне розлучення Бред Пітт і Анджеліна Джолі

04.15.2019     /     Автор новини: Oksana

Остаточне розлучення Бред Пітт і Анджеліна Джолі
© Instagram / Бред Пітт
Бред Пітт і Анджеліна Джолі ще 2 роки тому оголосили, що вони розлучилися. Голлівудська пара була в офіційному шлюбі 2 роки, а разом майже 12 років.

У п'ятницю, судячи з повідомлень, суддя оголосив, що Пітт і Джолі юридично розведені.

Відносини Бреда Пітта і Анджеліни Джолі стали голлівудської легендою. Пара познайомилася під час зйомок фільму «Містер і місіс Сміт» в 2004 році, коли Пітт ще був одружений на Дженніфер Еністон. Під час зйомок було багато чуток про відносини між Піттом і Джолі. В результаті Бред і Еністон розлучилися. Відносини з Джолі відкрилися. Це були їхні щасливі 12 років.

Але що - щось пішло не так.

Ще у вересні 2016 роки ми дізналися, що «інцидент», стався на приватному літаку і що в справу втрутилися Департамент у справах дітей та сім'ї Лос-Анджелеса і ФБР. Кажуть, що цей «інцидент», в якому брали участь Пітт і син Меддокс Джолі-Пітт, спонукав Джолі подати на розлучення. Але в інтерв'ю Vanity Fair в 2017 році Джолі ясно дала зрозуміти, що не хоче говорити про те що сталося.

Після всіх взаємних звинувачень, змін адвокатів, Бред і Джолі досягли «перемир'я».

Джерело розповіло: «Бред і Анджеліна фактично таємно зустрілися в своєму будинку. Це перший раз, коли вони дійсно зібралися разом з дітьми. Зустріч Бреда і Енджі пройшла успішно. Вони збираються дотримуватися плану, викладеного в судах ». Це означає, що вони створять більш спокійну обстановку для дітей.

Джолі все ще хоче одноосібної опіки, а Пітт хоче спільної опіки над своїми дітьми.

Суддя виніс роздвоєне рішення, що означає, що їх шлюб, по суті, закінчено, хоча вони все ще завершують укладення угоди про розлучення і опіку.

Share It FIRST: