bts

BTS активно відпочивають між концертами свого туру

05.8.2019     /     Автор новини: Oksana

BTS активно відпочивають між концертами свого туру
© Instagram / BTS
BTS проводять більшу частину свого часу в США.
BTS отримали дві статуетки Billboard Music Awards 2019 і відкрили тур «Love Yourself: Speak Yourself» на стадіоні «Rose Bowl» в Лос-Анджелесі. І тепер після напружених буднів BTS по-справжньому насолоджуються своїми вихідними.

Вони з радістю поділилися своїми фото в Інстаграмм.

RM відвідав грубу студію і галерею: лідер групи назвав художній склад під керівництвом скульпторів Марка Ландвер і Свена Ушаков «небесами в Лос-Анджелесі».

J-Hope Hit the the Wide: репер поділився фотографіями свого позування з різними п'єсами з того, що схоже на виставку поп-артиста Такаші Муракамі "GYATEI²" в галереї Гагосяна в Лос-Анджелесі.

Jungkook був присутній на концерті Ariana Grande

Джин відправився в «Шість прапорів»: старший член групи провів день в парку «Чарівна гора Шести прапорів» в Лос-Анджелесі, де він катався на американських гірках і позував для дурних Селфі.
Jungkook провів інтенсивне тренування: зазвичай сором'язливий учасник соцмереж завантажував 32-секундний відеоролик про себе в розминку руки. Шанувальники помітили, що співак був одягнений в ту ж одяг і браслет на своїх фотографіях на концерті Аріани Гранде, що, можливо, вказує на нічні тренування. За 24 години кліп зібрав більше шести мільйонів переглядів.

Група зіткнулася з Джоном Легендою 7 травня переможець Греммі опублікував фотографію з повною групою під заголовком: «Подивіться, з ким я зіткнувся сьогодні на лоті Universal!» Чутки почали гудіти серед фендому, що BTS зняв уявлення для Голоси.

Суга пішла в гру Доджерс: у репера був м'яч при перемозі Лос-Анджелеса Доджерс 9-0 над «Атлантами Брейвз». Гра була особливо значущою для південнокорейського пітчера Хен-Джин Рю розбив всю гру, зробивши це вперше після свого сезону новобранців в 2013 році. Суга привітав зірку MLB з його виходом на закулісну зустріч пізніше, де вони поговорили.

Невідомо тільки місцезнаходження двох останніх членів BTS, Jimin і V, але судячи з фото товаришів по групі, вони ймовірно, отримають масу задоволення від своїх довгоочікуваних вихідних.

BTS 'Love Yourself: Speak Yourself Тур продовжиться в Чикаго 11 травня.

Share It FIRST:  BTS

Top 10 (2018):ТОП