bts

BTS зберігає своє особисте життя в таємниці

05.28.2019     /     Автор новини: Oksana

BTS зберігає своє особисте життя в таємниці
© Instagram / BTS
Члени BTS тримаються подалі від чуток про побаченнях. Армія БТС акцентує увагу на своїх хлопчиків. Вони обожнюють Jungkook, Jin, V, RM, Suga, J-Hope і Jimin. З такою великою увагою з боку всього світу і 40 мільйонами шанувальників в соціальних мережах з якогось дива BTS хоче зберегти своє особисте життя в таємниці.

Напружені графіки і час, який вони проводять, працюючи в зиукозапісі і виступаючи на сцені, забирає багато часу. Стрімке зростання BTS почався в 2013 році, коли вони підписали контракт з Bighit Entertainment.

Витративши час на те, щоб спілкуватися зі своїми шанувальниками в соціальних мережах, поступово стаючи все більш популярним, до тих пір, поки в 2017 році після бурхливої музичної премії Billboard Music Awards група K-Pop не завоювала популярність серед одних з найбільш відданих шанувальників по всьому світу. Слава і багатство також швидко прийшли. Всі сім хлопців жили в одній маленькій і тісній квартирі. Тепер, їх загальний стан налічується в 50 мільйонів доларів. BTS володіє комплексом в 6,5 мільйона доларів в одному з найкрасивіших районів Сеула, Південна Корея.

На даний момент всі сім хлопців зосереджені на своїй кар'єрі. У них просто немає часу навіть думати про побаченнях. Хоча деякі з старших хлопців, RM, Suga і J-Hope, повідомили, що в минулому у них були подруги, ні у кого з членів BTS не було громадських відносин з моменту їх дебюту в 2013 році.

Коли справа доходить до того, щоб стати знаменитістю в Південній Кореї, все трохи інакше, ніж в США. Як правило, зірки K-Pop (чоловіки і жінки) невідомі публічно. Так як фанати, такі як BTS Army, так катаються або вмирають - навіть шепіт чуток про побаченнях може викликати повний хаос - і ми впевнені, що у Map of Soul: у вокалістів Persona немає на це часу.

Share It FIRST:  BTS

Top 10 (2018):ТОП