bts

BTS ощасливили себе і своїх шанувальників виступом в Лондоні

06.3.2019     /     Автор новини: Oksana

BTS ощасливили себе і своїх шанувальників виступом в Лондоні
© Instagram / BTS
J-Hope з BTS після виступу на стадіоні Уемблі сповнений емоцій. Я найщасливіша людина в світі, - сказав J-Hope.

J-Hope опублікував емоційне послання фанатам після того, як BTS стали першою корейською групою, виступевшей в Лондоні. Хосок поділився своїм GIF-танцем в Twitter на офіційній сторінці BTS і сказав шанувальникам, що він найщасливіша людина в світі. Наші серця!

J-Hope написав у Твіттері: «Я ніколи не забуду сьогодні. Сьогодні я найщасливіша людина в світі. Це все завдяки тобі, АРМІЯ. «Лондон! Wembley! ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!"

Перший візит BTS в Лондон відбувся в минулому році, але їх шоу було оновлено, щоб відповідати стандартам стадіону Уемблі мiсткiстю 90 000 глядачів. Суперзірки K-pop виконали пісні зі свого останнього альбому Map Of The Soul.

Але серед м'якої хореографії і мелодій речі стали гострими, оскільки АРМІЯ шанувальників зібралася разом, щоб заспівати Young Forever. Натовп здивувала групу тим, що заспівала трек під час шоу, довівши BTS до сліз на сцені.

Замість того, щоб зосередитися на записах, що я відчув під час нашого туру «Love Yourself», у нас була серія виступів, і я подумав, як довго ми зможемо продовжувати це робити, але я хочу виступати з учасниками та шанувальниками так довго, як зможу. Поки я можу. Я хотів би зробити те, що я роблю. Це моя мета, - - сказав Jimin.

Ми намагаємося якомога більше залишатися здоровими, - додав Джин. Чим здоровіше ми, тим довше ми можемо проводити з фанатами. У нас будуть фанатські зустрічі в Кореї в Пусані і Сеулі, і нас чекає багато АРМІЇ, тому ми підготуємо для них гарну сцену.

Share It FIRST:  BTS

Top 10 (2018):ТОП