bts

Офіційний корейський національний гімн за участю BTS містить в собі почуття армії

03.17.2019     /     Автор новини: Sofia

Офіційний корейський національний гімн за участю BTS містить в собі почуття армії
© Instagram / BTS
Ви здивовані тим, що BTS знову робить круті хвилі в світі? Тому що я, звичайно, немає. 15 березня Video Mug і Корейська комісія з авторського права при Міністерстві культури, спорту і туризму Кореї оголосили про випуск нового державного гімну, і вгадайте, хто отримав особливу камею? Так, наша улюблена група K-Pop, BTS. І тепер офіційне відео з корейським гімном, що показує BTS, проходить в соціальних мережах, і BTS ARMY божеволіє по очевидним причин.

У ролику гімн виконується як монтаж знакових південнокорейських орієнтирів і моментів, що пролітають по екрану. І, на щастя для нас, одним з цих знакових моментів є кліп РМ, Джина, суги, J-Хоуп, V, Цзімін і Jungkook, танцюючих на сцені. Це може тривати всього кілька секунд, але той факт, що вони були включені в це відео, багато що говорить про те, як їхня країна відноситься до хлоп'ячої групі, і про гордість, якої вони, мабуть, повинні включити BTS свого відео національного гімну.

У той час як фанати помітили, що Jungkook - наймолодший учасник групи - не з'явився в оригінальному відео, представник Video Mug розповів про проблеми фанатів, поділившись заявою для VLIVE: «У відео національного гімну була присутня частина BTS». продуктивність, в якій був відсутній Jungkook. У зв'язку з цим, оскільки багато глядачів зробили запити на перегляд, ми плануємо повторно завантажити виправлену версію пізніше ».

Звичайно ж, вони опублікували нову версію з усіма сімома учасниками. Хвилювання від того, що BTS була включена в таке почесне відео, не залишилося непоміченим для фанатів.

Природно, фанати BTS (яких ви, можливо, з любов'ю знаєте, як ARMY BTS), просто обожнюють відео і відправляються в Twitter, щоб висловити своє справжнє щастя.

Share It FIRST:  BTS