Camila Cabello не шкодує мільйонів на нову віллу

05.14.2019     /     Автор новини: Oksana

Camila Cabello не шкодує мільйонів на нову віллу
© Instagram / Camila Cabello
Нещодавно Camila Cabello придбала віллу в середземноморському стилі за 3,4 мільйона доларів.

Секвеструвати будинок знаходиться в зелених голлівудських передгір'ях прямо над культовою Сансет Стріп. Новий Chez Cabello був спочатку побудований в 1977 році, але з тих пір пройшло більше 30 років. Camila Cabello придбала власність у Удаю Чопра, відомого боллівудського актора.

Велика частина переднього фасаду - за винятком гаража на дві машини - прихована за високими фікусами. Закритий і охороняється камерою внутрішній двір охороняє скляну вхідні двері будинку.

У фойє передпокої м'який настил пісочного кольору, а в затонулому сімейному номері - багато прикрашений камін і меблі з дерева чорного кольору. Існує формальна їдальня, розташована на кормі переробленої кухні, яка включає в себе модні прилади з нержавіючої сталі, сидіння в стилі бару і деякі досить незграбні світильники.

Скляні повзунки від підлоги до стелі складаються, плавно змішуючи внутрішній простір із зовнішнім і візуально розширюючи досить тісний задній двір. Незважаючи на мініатюрність, простір, безсумнівно, добре обладнане каміном, окремою «вітальні з каміном», невеликим басейном з морською водою і обідньою зоною на відкритому повітрі. Двір також оточений високими стінами і зеленими огорожами, виноградними лозами, що забезпечує приватність.

Серед найближчих нових сусідів Cabello - генеральний директор SugarBearHair Ніколь Найтлі, барабанщик Queen Роджер Тейлор і колега по співаку Адам Ламберт.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП