Camila Cabello кардинально змінила зовнішність

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Camila Cabello кардинально змінила зовнішність
© Instagram / Camila Cabello
У минулі вихідні Camila Cabello змінила свій темний колір волосся на новий світлий. Тепер у співачки абсолютно нова стрижка, яка дуже відрізняється від попередньої.

На початку цього тижня Camila Cabello в соціальних мережах опублікувала фотографії в своєму новому образі. На фотографії співачка в блискучій сукні з короткою стрижкою і світлим волоссям. Camila Cabello тримала в руках чашку з кавою.

Свої зміни в зовнішності співачка прокоментувала, що вона готується до зйомок свого нового кліпу.

Стиліст співачки, як ніхто інший, вміє працювати з блондинками. Він працював з такими відомими артистками, як Брітні Спірс і Меган Трейнор.

Фанати співачки тут же почали обговорювати новий образ своєї улюбленої співачки. Багато хто прийшов у захват від змін у зовнішності артистки. Як з'ясувалося, це був всього лише перука, тому що змінити свій колір волосся з темного в світлий це довгий процес. Домогтися таких змін за один день просто неможливо.

Camila Cabello вже не перший раз у вигляді блондинки. Три роки тому вона була на вечірці зі своїми друзями, щоб її не помітили фанати співачка одягла перуку з білим волоссям.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП