Cardi B різко прокоментувала поведінку фанатів

05.17.2019     /     Автор новини: Oksana

Cardi B різко прокоментувала поведінку фанатів
© Instagram / Cardi B
Cardi B в Instagram зробила догану своїм фанатам за нешанобливе ставлення до її сестрі і чоловікові під час групового чату.

Ні, ти не можеш говорити про мою сестру, - сказала Cardi B. Я буду страшенно зла ... Я вб'ю кого-небудь для моєї сестри. Я б пішла до в'язниці за мою сестру. Я б померла за свою сестру, я б взяв кулю для моєї сестри. Так що ніхто не може говорити про мою сестру. Я можу бути кращими друзями з кимось протягом 100 років. Як тільки вони говорять щось погане про мою сестру, ти, чорт візьми, відриваєшся, точка, - продовжила Cardi B.

Вона також захищала свого давнього публіциста У мене є рот, і я роблю те, що хочу, - сказав Cardi B. Так що мій публіцист не може контролювати мене. Ніхто не може контролювати мене. Я нікого не слухаю. Я роблю те, що хочу, навіть якщо це приносить мені неприємності чи ні-говорить Cardi B.

Ніхто не може говорити про мого чоловіка, - сказала Cardi B. Я розумію, що деякі фанатські сторінки і деякі люди відчувають певний тип через драми, яку я маю з Offset. Однак це мій чоловік, а це батько моєї дитини. Моя дочка любить свого батька. Так що я знаю, що вона буде боротися за свого батька. Але вона не може, тому що вона дитина. Так що я буду боротися за її батька. Ніхто не може говорити шалений лайно про мого чоловіка.

Cardi B завжди відкрита для критики, але її родина закрита. Тримайте мою сім'ю подалі від цього, - сказала Cardi B своїм шанувальникам.

Share It FIRST:  Cardi B

Top 10 (2018):ТОП