На Carrie Underwood подали позов до суду

07.7.2019     /     Автор новини: Oksana

На Carrie Underwood подали позов до суду
© Instagram / Carrie Underwood
Основна юридична претензія групи Меррілл полягає в тому, що Carrie Underwood і її товариші по службі використовували і отримували прибуток від пісні Game On без дозволу групи. Більш того, вони стверджують, що Carrie Underwood брала участь в порушенні авторських прав, тому що Меррілл володіють авторським правом на пісню, і Carrie Underwood заспівала її всьому світу без дозволу групи. Володіючи авторськими правами, група Меррілл і її колеги-автори пісень були ексклюзивними власниками всіх прав, назв і інтересів в пісні.

Меррілл також пред'являє позов НФЛ і NBC через їх ролі в трансляції та поширенні пісні серед телеглядачів і шанувальників на стадіонах. Меррілл наполягає, що НФЛ і NBC, отримали грошову вигоду від використання пісні Game On.

Група вимагає декількох видів засобів захисту. Вони включають судовий наказ, що забороняє Carrie Underwood, НФЛ і NBC продовжувати використовувати саундтрек. Меррілл також шукає не зазначені грошові збитки, які будуть доведені в суді. Вона також просить повернути весь прибуток, приписаних пісні.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП