Chris Brown не з'явився в суд у Парижі

06.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Chris Brown не з'явився в суд у Парижі
© Instagram / Chris Brown
Chris Brown звинуватили в неповазі французького адвоката, який представляв передбачувану жертву зґвалтування.

На початку року з'явилася інформація про звинувачення Chris Brown і декількох його друзів в згвалтуванні жінки в готелі Mandarin Oriental в Парижі.

Адвокат передбачуваної жертви стверджував, що Браун задер ніс і проявив неповагу до французької правовій системі після того, як не з'явився на офіційне засідання у цій справі.

Його неявка сьогодні дуже несправедлива по відношенню до мого клієнта, але я запевняю його, що мій клієнт не буде утримуватися від прагнення до справедливості, - сказала американський адвокат, яка приїхала в Париж, щоб підтримати жертву.

Якщо він не з'явиться вдруге, ми попросимо прокурора прийняти більш примусові заходи, ордер, щоб змусити його прийти, тому що Конфронтація, запитана нашим клієнтом, є ключем до цієї справи, сексуальному насілію- каже другий адвокат передбачуваної жертви.

Chris Brown не хоче ухилятися від своїх обов'язків, - сказав його адвокат. Він хоче протистояти її ганебним і наклепницьким звинуваченням.

Chris Brown відкидає всі звинувачення, висунуті проти нього.

Для моєї дочки і моєї сім'ї це так нешанобливо і суперечить моєму характеру і моралі !!!!! - написав Chris Brown в Інстаграмм.

Share It FIRST: