Chris Evans шлях до слави

04.22.2019     /     Автор новини: Sofia

Chris Evans шлях до слави
© Instagram / Chris Evans
Одні актори знаходять ідеальну роль і йдуть швидко до слави. Інші працюють над своїм ремеслом протягом тривалого періоду часу, і завдяки наполегливості і самовідданості отримують статус знаменитості.

Chris Evans є цікаву комбінацію обох, і хоча він вже давно грає, він знайшов свій найбільший успіх в ролі Капітана Америки.

Chris Evans народився в 1981 році в Бостоні, штат Массачусетс. Він народився в талановитої сім'ї, в яку входили його батько, стоматолог і його мати, художній керівник молодіжної театральної програми. У Chris Evans дві сестри і брат, і всі вони в тій чи іншій мірі займаються мистецтвом. Його молодший брат, Скотт Еванс, також є актором.

Chris Evans мав модельну і рекламну роботу, але не отримував свою першу головну роль в кіно до 2001 року. Chris Evans отримав свій перший зліт, як супергерой, коли він з'явився в 2005 фільмі Фантастична четвірка.

Потім він зіграв роль Стіва Роджерса в Месники, Капітан Америка: зимовий солдат, Месники: епоха Альтрон, Капітан Америка: громадянська війна і Месники: нескінченність.

Chris Evans також з'явиться в ролі капітана Америки в прийдешньому фільмі Месники: ендшпіль. Повідомляється, що фільм стане його останнім чином в ролі капітана Америки і що через дев'ять років він буде займатися іншими проектами.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):