Історія знайомства Chris Evans і Скарлетт Йоханссон

05.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Історія знайомства Chris Evans і Скарлетт Йоханссон
© Instagram / Chris Evans
Chris Evans і Скарлетт Йоханссон познайомилися досить давно. Багато хто може подумати, що вони зустрілися на зйомках фільму Marvel.

Насправді Chris Evans і Скарлетт Йоханссон зняли свій перший фільм разом ще в 2004 році. Це був комедійний фільм під назвою The Perfect Score. На той момент Скарлетт Йоханссон було 20 років і вона була вже досить відома. Її найвідоміший фільм в той час був «Загублений в перекладі». Chris Evans був ще досить новим актором. Перший успіх отримав з пародійної комедією Not Another Teen Movie.

Chris Evans і Скарлетт Йоханссон стали хорошими друзями

Chris Evans і Скарлетт Йоханссон разом працювали над ще одним фільмом у 2007 році «Щоденники няні».

У 2012 році Chris Evans і Скарлетт Йоханссон нарешті об'єдналися як частина всесвіту Marvel Comic.

Я трохи поговорила з Chris Evans про це, тому що вже підписався на участь в Iron Man. Звичайно, тиск було на мої плечі, як на Кріса. Я грала персонажа, який цікавив Marvel, але ми не знали, чи буде публіка повністю відстати від Widow. Це було все одно, що занурити мій палець в ногу. Він взяв на себе всю тяжкість виробництва. Часом він може здаватися позолоченою кліткою -, розповідає Скарлетт.

Chris Evans і Скарлетт Йоханссон знялися ще в п'яти фільмах Marvel після «Месників», в тому числі «Капітан Америка: Зимовий солдат», «Месники: епоха Альтрон», «Капітан Америка»: громадянська війна, «Месники»: війна нескінченності і « Месники »: ендшпіль. Всього виходить, що пара працювала разом в восьми фільмах.

Chris Evans і Скарлетт Йоханссон давно знають один одного, і не дивно, що люди стали замислюватися про те, чи не зустрічаються вони таємно. Кожен з них закінчив довгострокові відносини приблизно в один і той же час. Всім хотілося дізнатися, коли вони нарешті оголосять, що зустрічаються.

Але незабаром Йоханссон почав зустрічатися з Коліном Йост, і, схоже, пара дуже щаслива і недавно заручена! Chris Evans поки ще неодружений.

Share It FIRST: