Сестра фронтмена Coldplay навмисно змінила ім'я

06.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Сестра фронтмена Coldplay навмисно змінила ім'я
© Instagram / Coldplay
Сестра Кріса Мартіна зізналася, чому вона змінила ім'я на Нікола Рен. Вона просто хотіла досягти успіху на своїх власних умовах.

Я дуже пишаюся своїм братом, але думаю, тому що переслідую кар'єру актриси і письменника, - сказала Нікола. Для мене було дуже важливо, щоб будь-який успіх, який у мене був при цьому, люди знали, що це від моєї старанної роботи. Я його зовсім не бентежу. Люди говорили: О, звичайно, ти досягнеш успіху, тому що твій брат знаменитий, а я б сказала: Ні! Я збираюся бути успішним, тому що я був кротом в Wind In The Willows, коли мені було 11 років, - ділиться Нікола.

Коли Coldplay вперше став відомим, Нікола було вісім років. Вже у віці 11 років Нікола стало незручно називатися молодшою сестрою Кріса Мартіна.

Справа в тому, що люди завжди дізнаються, що я пов'язана з Крісом, - додала Нікола. Я хотів довести, що я старанно працюю і роблю свою справу, і саме тому я почала писати, я зробила дві п'єси в Единбурзькому краї за останні 5 років, і вони обидва дуже добре прийняті. Після останнього, який відправився в Нью-Йорк і повернувся в Лондон на пробіжку, я просто подумав, вірно, я думаю, що я дійсно хочу бути собою зараз. Я просто хочу змусити людей сміятися, тому що це те, що я люблю робити, і якщо люди збираються дізнатися про Кріса, я б вважав за краще, щоб вони дізналися через мою власну історію.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП