Cristiano Ronaldo викличуть до суду за позовом про згвалтування

05.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Cristiano Ronaldo викличуть до суду за позовом про згвалтування
© Instagram / Cristiano Ronaldo
Поліція Лас-Вегаса поновила справу проти Cristiano Ronaldo за позовом про згвалтування, і раніше в цьому році повідомлялося, що вони запросили зразок ДНК у Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo отримає повістку в суд за позовом про згвалтування після того, як адвокати його обвинувача, знайдуть його італійський адресу.

Cristiano Ronaldo звинувачують в згвалтуванні американки Кетрін Майорга в готельному номері в Лас-Вегасі в 2009 році.

Cristiano Ronaldo спростовує звинувачення, заявивши, що будь-яка зустріч з Майоргою була узгодженою.

Відповідно до джерела, справа набула нових обертів після того, як адвокати Майорги отримали адресу нападника в Турині, що означає, що він може бути офіційно викликаний до суду.

Представники Cristiano Ronaldo відмовилися повідомити його адресу, хоча тепер вважається, що він був виявлений після перегляду записів в Центральному органі Італії.

Документ може бути відправлений поштою рекомендованим листом в Італії, і очікується, що він буде відправлений у найближчі кілька тижнів.

Відомо, що американський суддя надав команді Майорги додатковий час, щоб вистежити нинішній будинок Cristiano Ronaldo.

Також просочилася інформація про те, що Майорзі пропонували прийняти негласні гроші у цій справі на суму 375 000 доларів - претензії, які представники форварда також рішуче відкидають, хоча і визнають, що угода існувала.

Майорга оприлюднила звинувачення в минулому році, заявивши, що вона залишилася травмованої в результаті цієї зустрічі.

Команда Cristiano Ronaldo відхилила документи, як «фальсифікації», в той час як сам Cristiano Ronaldo сказав, що він «абсолютно спокійний і дуже впевнений», що він буде виправданий.

Share It FIRST: