Кріштіану Роналду закликає Ювентус підписати контракт з виключно талановитим юнаком

03.8.2019     /     Автор новини: Dima

Кріштіану Роналду закликає Ювентус підписати контракт з виключно талановитим юнаком
© Instagram / Cristiano Ronaldo
Кріштіану Роналду є легендарним футболістом не тільки завдяки своїй пристрасті і умінням, а й завдяки любові і турботі, які він виявляє в своїй команді. Він завжди в пошуку нових талантів, які зроблять команду краще, в той час як на полі він закликає своїх товаришів по команді старанно працювати, щоб перемогти. У «Реалі» Роналду був відповідальним за підписання контрактів з багатьма молодими людьми, і, очевидно, він зберігає цю рису і в «Ювентусі». 34-річний нападник і п'ятикратний переможець «Балон д'Ор» тепер закликає Туринську сторону підписати контракт з Жоао Феліксом, сенсацією підлітків з Бенфіки з величезним рейтингом.

Фелікс, який є півзахисником португальського клубу, вже викликав інтерес у багатьох великих європейських команд, включаючи «Манчестер Юнайтед», «Баварію» і «Реал Мадрид», причому деякі з них вже відправили розвідників, щоб подивитися матчі «Бенфіки» всякий раз, коли юнак бере участь в їх складі. , Тільки в 19 років Фелікс провів бенфіковскій сезон з «Бенфікою», забивши 11 разів і надавши 6 передач в 28 матчах на різних змаганнях. Роналду, ймовірно, був вражений грою хлопчика, тому він, можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. щоб подивитися матчі «Бенфіки» всякий раз, коли юнак бере участь в їх складі. , Тільки в 19 років Фелікс провів бенфіковскій сезон з «Бенфікою», забивши 11 разів і надавши 6 передач в 28 матчах на різних змаганнях. Роналду, ймовірно, був вражений грою хлопчика, тому він, можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. щоб подивитися матчі «Бенфіки» всякий раз, коли юнак бере участь в їх складі. , Тільки в 19 років Фелікс провів бенфіковскій сезон з «Бенфікою», забивши 11 разів і надавши 6 передач в 28 матчах на різних змаганнях. Роналду, ймовірно, був вражений грою хлопчика, тому він, можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. Тільки в 19 років Фелікс провів бенфіковскій сезон з «Бенфікою», забивши 11 разів і надавши 6 передач в 28 матчах на різних змаганнях.

Роналду, ймовірно, був вражений грою хлопчика, тому він, можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. Тільки в 19 років Фелікс провів бенфіковскій сезон з «Бенфікою», забивши 11 разів і надавши 6 передач в 28 матчах на різних змаганнях. Роналду, ймовірно, був вражений грою хлопчика, тому він, можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію. можливо, тепер попросив бьянконері підписати контракт. Ювентус вже розмістив пропозицію на 120 мільйонів фунтів стерлінгів для Фелікса - таку ж суму, як і очевидна застереження про звільнення гравця. «Манчестер Юнайтед» і «Реал Мадрид» ще не прийняли своїх рішень щодо Фелікса, в той час як з іншого боку можна припустити, що Роналду може послужити достатньою джерелом натхнення для гравця, щоб перенести базу в Італію.

Share It FIRST: