Cristiano Ronaldo отримав невелику травму в матчі Португалії з Сербією

03.26.2019     /     Автор новини: Sofia

© Instagram / Cristiano Ronaldo
Португалія зіграла внічию з Сербією з рахунком 1: 1 у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи-2020 на понеділок, де Кріштіану Роналду зіграв всього півгодини, а потім отримав травму правої ноги.

У другій грі зі збірною після Чемпіонату світу Cristiano Ronaldo змушений повинен був піти раніше перерви після того, як потягнув м'яз під час пробіжки, щоб передати довгий пас.

Лікарі команди сказали, що Cristiano Ronaldo буде проходити обстеження, але зірка футболу не була занадто стурбованої.

«Я не хвилююся, я знаю своє тіло», - сказав Cristiano Ronaldo португальським ЗМІ. «Я повинен повернутися через один або два тижні».

Сербія відкрила рахунок з пенальті, реалізованим Душаном Тадичем на сьомій хвилині, а Данило Перейра зрівняв рахунок з потужним дальнім ударом перед перервою.