Мама Demi Lovato більше не живе в страху за доньку

04.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Мама Demi Lovato більше не живе в страху за доньку
© Instagram / Demi Lovato
У липні 2018 р. Demi Lovato потрапила в лікарню з передозуванням наркотиків. Що природно налякало її мати Діана Де Ла Гарса.

«Я намагаюся не думати багато про те, що сталося, тому що ми всі хочемо йти вперед, і якщо ви занадто багато будете думати про минуле, це стане чимось, що може перешкодити вам рухатися вперед», - говорить Діана. «З нами і нашим життям сталося те, про що можна хвилюватися, що щось може трапитися знову, але саме тут ми можемо лікуватися і залишатися здоровими, тренуючись ... і наша віра в Бога, допомагає боротися разом, щоб ми не боялися цього» .


Протягом одного року, Де Ла Гарза втратила п'ять близьких людей. Вона боялася кожного дзвінка телефону. «Я злякалася, що ще один телефонний дзвінок, коли повідомлять про інше члені сім'ї», - сказала вона. «Завдяки терапії я змогла обійти цей страх, це допомогло мені йти вперед в житті і не застрягти в цьому страху. ... Моя віра в Бога допомагає мені не жити в страху ».

Після того, як 26-річна Demi Lovato була госпіталізована, вона зареєструвалася в програмі реабілітації на 90 днів і була звільнена в листопаді 2018 року.

Share It FIRST: