Demi Lovato дякує друзям за підтримку

05.16.2019     /     Автор новини: Oksana

Demi Lovato дякує друзям за підтримку
© Instagram / Demi Lovato
Demi Lovato останнім часом приділяє багато уваги своїм психічним, емоційному і фізичному здоров'ю. З моменту її майже смертельної передозування в минулому році. І вона впевнена, що досить сильна, щоб протистояти будь-чого і кому-небудь, хто зустрічається на її шляху.

У мене є охорона, але в моменти, коли я один, я відчуваю себе впевнено, - пояснює Demi Lovato.

Demi Lovato поділитися своєю привабливою фотографією з поїздки на Бора-Бора на минулому тижні. І співачка висловила вдячність за високий рівень, який вона отримує від практики джиу-джитсу, і переваги оволодіння бразильським бойовим мистецтвом.

Реальність в тому, що я сиджу в тренажерному залі, займаюся джиу-джитсу, відчуваю себе відмінно і п'ю свій коктейль після тренування. Я потею і не виглядаю зараз так чарівно, але, блін, я відчуваю себе приголомшливо. І публікація цього повідомлення дає мені сили, тому що мені подобається ця фотографія, де я відчуваю себе сексуально. Я також можу захистити себе від будь-якого, хто коли-небудь намагається напасти на мене. Будь-якого розміру, будь-якої форми, будь-якої статі, - так прокоментувала свою публікацію Demi Lovato.

У мене є охорона, але в моменти, коли я одна, я відчуваю себе впевнено, що можу протистояти нападнику, - продовжила вона. Я сподіваюся, що кожен знайде щось таке, до чого він стане таким же пристрасним, як я відчуваю до джиу-джитсу, - продовжує Demi Lovato.

Share It FIRST: