Демі Ловато послала собі квіти після недавнього розставання

03.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Демі Ловато послала собі квіти після недавнього розставання
© Instagram / Demi Lovato
Демі Ловато недавно розлучилася зі своїм модельєром Генрі Леві і ставилася до себе самим здоровим і красивим способом: вона посилала собі квіти. 7 березня 2019 року Ловато поділилася фотографією з чудовим букетом блідо-рожевих троянд у своїй Instagram Story разом з написом: «Тому що іноді ти повинен послати собі квіти ... #selflove». Ловато не тільки посилала собі квіти, а й писала надихаюча нота для себе, і це той рівень любові до себе, до якого ми прагнемо.

Ловато вірна своїй тверезості з тих пір, як покинула реабілітаційний центр в листопаді 2018 року, і, відповідно до E! Згідно новин, минулого місяця вона звернулася в інший центр за допомогою у вирішенні «проблем з психічним здоров'ям, а не тому, що у неї стався рецидив». Саме цей другий раунд лікування викликав розрив з Леві, з яким вона була пов'язана з листопада.

Цікаво, чи пов'язаний букет любові Ловато з татуюванням з трояндами, яку вона нещодавно завдала на свій палець, що її тату-майстер Winter Stone сказав Us Weekly, щоб відсвяткувати її шостий місяць тверезості.

Одне можна сказати напевно: відправка квітів з красивою листівкою - це найкращий крок любові до себе, і ми робимо записи.

Share It FIRST: