Відмова від відповідальності

Інформація, що міститься на цьому сайті, призначена тільки для загальних інформаційних цілей. Інформація надана сайтом, і хоча ми прагнемо оновлювати і виправляти інформацію, ми не даємо ніяких запевнень або гарантій будь-якого роду, явних або неявних, щодо повноти, точності, надійності, придатності або доступності щодо на веб-сайт або інформацію, продукти, послуги або пов'язані зображення, що містяться на веб-сайті для будь-яких цілей. Тому ви покладаєтеся на таку інформацію виключно на свій страх і ризик.

За жодних обставин ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, включаючи, крім іншого, непрямі або непрямі збитки або шкоду, а також будь-які збитки або пошкодження, спричинені в результаті втрати даних або прибутку, що виникла в результаті використання даного веб -сайту або в зв'язку з ним.

Через цей сайт ви можете посилатися на інші сайти, які не перебувають під нашим контролем. Ми не контролюємо характер, зміст і доступність цих сайтів. Включення будь-яких посилань не обов'язково має на увазі рекомендацію або підтримку поглядів, виражених в них.

Робиться все можливе, щоб сайт працював і працював безперебійно. Тим не менш, цей сайт не несе відповідальності і не буде нести відповідальність за тимчасову недоступність веб-сайту через технічні проблем, що не залежать від нас.