drake

Drake розгнівав тренера Мілуокі Бакса

05.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Drake розгнівав тренера Мілуокі Бакса
© Instagram / Drake
Головний тренер Мілуокі Бакс Майк Буденхольцер був в жаху від поведінки Дрейка під час фінальної гри Східної конференції команди проти Торонто Репторс.

Drake є послом команди для Raptors. Drake помітили, як він масажував плечі тренера Торонто Ніка Медсестри, ходячи по сторонам, святкуючи і сміючись над Giannis Antetokounmpo під час того, як він пропустив штрафний кидок. Буденхольцер припустив, що Дрейк отримує спеціальне лікування - і взяв репера на завдання.

Я скажу, знову ж таки, я бачу це по деяким тайм-аутам, але я не знаю жодної людини, який відвідує гру, яка не є учасником гри тренером - вибачте, гравець або тренер, який має доступ до суду, - сказав Буденхольцер. Я не знаю, скільки він на корті. Схоже, ви, хлопці, говорите, що це більше, ніж я розумію. Там, звичайно, немає місця для фанатів і, знаєте, що б це не було, що саме Дрейк для Торонто Репторс. Ви знаєте, щоб бути на корті, є межі і причини з якоїсь причини, і, як я вже сказав, ліга, як правило, досить добре справляється з подібними речами.

Уявіть собі виступ, і атлет на VIP-сидіннях, прямо поруч з групою, встає на сцену, щоб похвалитися протягом всієї гри, знаючи, що камери на ньому, іноді навіть масажуючи співака. Безпека і він обидва дозволяють це. Ніколи не бачив нічого більш зневажливого, ніж це раніше, - написав агент Antetokounmpo.

Трохи пізніше Drake відповів на критику: Спортивні ЗМІ повинні прийняти просте правило, яке урагани Майамі підписали в законі ще в 80-х роках: якщо ви не хочете протидії команда святкувати і танцювати, заважати їм забивати, перемагати або досягати своєї мети. Подолай це і продовжуй рухатися.

Share It FIRST:  Drake

Top 10 (2018):ТОП