Dua Lipa одна з найвідоміших і видатних попспівачок мільйонер

05.6.2019     /     Автор новини: Oksana

Dua Lipa одна з найвідоміших і видатних попспівачок  мільйонер
© Instagram / Dua Lipa
Батьки Dua Lipa з Пріштіни, столиці Косово. Під час війни в Косово сім'я переїхала в Лондон в 1990 році. Дуа Липа народилася там 22 серпня 1995 року. Сім'я повернулася в Косово в 2008 році, щоб спробувати там нове життя, але в 2010 році Dua Lipa вирішила повернутися в Лондон і стати співачкою.

Батьки Дуа - батько Дукаджін і мати Анезі. Її тато - відомий албанський співак. У неї є молодший брат Джин і молодша сестра Рина, яка працює моделлю і актрисою.

І незважаючи на свою популярність Dua Lipa не соромиться відкрито говорити про своє скромному походження і часу, коли вона працювала господинею в модних ресторанах Лондона.

«Ви повинні бути дуже холодним людиною, щоб стояти там і говорити людям, що вони не можуть увійти. Коли мені довелося відвернути своїх друзів, тому що вони були одягнені в кросівки, я знала, що це не те місце, де я хотіла працювати », - розповідає Dua Lipa.

Найбільше музичне вплив на співачку надавав її батько, відомий албанський музикант Дукаджін Липа. Вона з самого початку була знайома з музикою і любить таких артистів, як Девід Боуї, Radiohead, The Police. Крім її батька, вона просто обожнює Тупак Шакур, і вона любить співати і стукати в його піснях під час караоке.

Dua Lipa фактично почала свою кар'єру в якості співачки на YouTube, де вона розмістила обкладинки популярних пісень Крістіни Агілери і Неллі Фуртадо. Тому її канал на YouTube допоміг їй почати успішну кар'єру.
З тих пір вона співпрацює з популярними артистами, такими як Шон Пол і Мартін Гарікс, і багато хвалять її знаковий і характерний голос. Вона була найпопулярнішою жінкою Великобританії в 2017 році.

У лютому минулого року вона записала пісню під назвою «High» з американським діджеєм Уітаном як промоушена для популярного фільму «Fifty Shades Freed». Він отримав більше 1 мільйона переглядів за перші 24 години.

Dua Lipa знаходиться в серйозних відносинах з Полом Кляйном, американським співаком і моделлю.

Станом на 2019 рік статки Dua Lipa становить близько 3 мільйонів доларів. Вона заробила це багатство в основному завдяки співу.

Share It FIRST: