Ed Sheeran отримав багато тепла від фанатів на концерті в Джакарті

05.6.2019     /     Автор новини: Sofia

Ed Sheeran отримав багато тепла від фанатів на концерті в Джакарті
© Instagram / Ed Sheeran
Минулої п'ятниці близько 50 000 фанатів Ed Sheeran зібралися на стадіоні «Гелорі Бунге Карно». І це все, щоб побачити британського співака і автора пісень Ed Sheeran на своєму першому в історії концерті в Індонезії. Це викликало величезну пробку навколо Сеная в Південній Джакарті. Концерт був останнім на азіатській сцені Ed Sheeran "Divide World Tour 2019."

Великий натовп вже зібралася на стадіоні, коли японська рок-група One OK Rock, відібрана Ed Sheeran для його відкриття, почала шоу своїми хітами «Deeper Deeper», «Head High» та «Wasted Nights».

Прямо по сигналу Ed Sheeran з'явився на сцені о 8 годині вечора, почавши свій виступ з «Castle on a Hill», хіта з його останнього альбому «Divide».

Індонезійські фанати Ed Sheeran чекали, коли він нарешті відвідає їхню країну. Так як Ed Sheeran скасував концерт в Джакарті два роки тому після того, як впав зі свого велосипеда в Лондоні і зламав йому руку.

Вибачте, що скасував мій концерт раніше, - сказав Ed Sheeran.

Ed Sheeran, який пише більшість своїх пісень, заснованих на реальних історіях, в п'ятницю виконав 18 з них в довгому сеті.

Ширан був дуже товариський з натовпом протягом двогодинного концерту, і його прохання про те, щоб вони співали разом, не залишилася без відповіді.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):